Na hlavní stránku horolezeckého oddílu TJ Lokomotiva Teplice
Jizerky
26. 9. 2009
S Jíťou a Libereckými – Magdou, Jirkou a dětmi – jsme vyrazili na společný výlet do podzimních Jizerek.
Z Oldřichovského sedla jsme prošli krásnou lesní cestou až do blízkosti skály Zvon. Lezení na Zvonu jsme si raději
nechali na jindy a po Ostrém hřebeni jsme pokračovali dál, až k Ostré stěně a k Žábě. Tyto skály leží stranou hřebene
a je nutné k nim sestoupit strmou pěšinou.

Cestou ke skalám nás vítá řopík.

Tak děti, konec her, jdeme lézt.

Ostré lezení na Ostré stěně.

Tomu strejdovi to ale trvá.

Kam že mám odšlápnout tou nohou?

Hmmm, vypadá to zajímavě.

Našel jsem na Žábě klíčový chyt.

Tak a teď se dobře dívejte jak to vyběhnu.

Zapíšeme se a pak se budeme kochat výhledy.

Na obzoru Smrk, nejvyšší hora české části Jizerek.