|
|
|
Raná - Mirošovice aneb jak jsem doletěl (ale už nedošel) k Pepčovi na kafe ![]()
dva kilometry nad zemí, pohled zpět na Oblík
![]()
Bořeň se přibližoval rychle, ale termika slábla
![]()
Mirošovice, asi dnešní "konečná"
![]() ![]()
trpělivým točením jsem sice dospěl až nad Zlatník (neměl přitom čas fotit
:-)
ale jistota zázemí a svozu mě otočila zpět k Mirošovicím... ![]()
tak hurá na přistání....
![]() ...to budou u Pepči koukat, pořád ať k nim přiletím, tak tedy jo ! ![]()
:-)
![]()
ještě vybrat místo na přistání....
... ale dopadlo to jinak. Balím v zatáčce za vesnicí padák a najednou brzdí auto. "Ty chceš určitě zpátky na Ranou, co...? " Ptá se řidič. A povídal že tudy jezdí denně a už jich (padáčkářů) pár vezl. Tak jsem vzal za vděk tento nečekaný bleskový svoz a na kafe holt jindy :-) |
http://www.xcontest.org/cesko/prelety/detail:Lukas_Ch/1.8.2007/13:58
>> (C) Lukas 2007 <<