Netradiční reportáž z netradičního zájezdu do El Chorra


 

... no vlak už jsem párkrát dobíhal, to jo, ale letadlo ?
... aneb "Altenburg je německy Lipsko Ty vole"  (prý někdo někde řekl :-)
 
 
>><<
 
 
v Leipzigu před letištěm /to ještě nikdo nic netuší/

 

"...hele tady žádnej Londýn není..."
 
 
 
 
 
 
začíná "boj" s časem :-)

 
 
Altenburg - vole, to je úplně jinde !!
 
 
 
 
odlet je 12.45 !!
 

 

"boj" pokračuje /s časem/
 

 

... to je naše letadlo !
 

 

ne opravdu už NE!
 

 

Miloš se tak těšil :-)
 
 
 
 
 
tam jsem měla sedět :-(
 

 

opakování v říjnu /2. pokus/
 
 

 
foto řidič - paparazzi :-)
 
>> ciao <<
 

 

 

 


>>   (C) Lukas 2007  <<