|
|
||
|
|
27.01.07 * 14:45 | aktualita
Knihovna...L << Začal jsem doplňovat knihovnu průvodců a hned první není. Neboli je problém hned u prvního. Prostě chybí a nikdo neví kde je :-( Docela přesně si pamatuji, že jsme ho s Valdou přivezli z našeho italského zájezdu (podrobnosti v CAO 0503) a hned si ho pujčoval T.R. A tady se stopa ztrácí. Tomáš tvrdí že ho vracel do Alpinu Šárce. Ale kde skončil a je teď? Nemáte ho někdo nějakou náhodou doma?? Pravda, není to zrovna nejnavštěvovanější oblast, přece jen je to "trochu" z ruky. Ale pokud do Normy někdo pojede, ať už lítat nebo lézt. Nebo jen tak za teplem :-) Byla by škoda bloudit bez něj. Lezení je tam překrásné...
|
|
>> (C) Lukas 2007 <<