25.01.07 * 15:50 | aktualita
Perfect Day...
L <<

 

Napadl sníh. Pro někoho jen informace, pro někoho - to hnusný bílý studený, pro někoho : "konečně!!" A protože vysvitlo i slunko a slalomák byl ráno podle webovky ještě "panenský" píšu Valdovi SMS.  Je totiž krátce po osmé ranní a moc nedoufám že bude vzhůru. O to větší je můj šok, když obratem volá zpět. Ještě chvíli musí být doma ale v půl desáté už jedeme směr Mikulov. Následuje rutina, nasadit pásy, batoh a už stoupáme. Je nádherně, ale sněhu není moc. Spíš je ho málo. Trochu vymýšlíme trasu, ale neposkvrněný sníh na slalomáku láká :-). Nakonec tedy jdeme kousek turistickou sjezdovkou, potom lesem a traverzem zpět. Dostali jsme se na slalomák na první cestu. Sněhu fakt nebylo moc, hlavně není žádný základ, ale letošní první stopy jsou naše! Pocit skoro jak Horezdar :-)) Na obr.08.jpg to modré monstrum před "garáží" je opravdu sněžné dělo. Proč však z něj nelítalo to bílý studený, to se musíte zeptat jinde. Třeba tady? Hlavně Vy co máte koupený "permice" :-) To opravdu nevíme (ani Valda). Zima byla dost, mrzne už od úterý... Asi je to takhle lepší (a levnější). Stejně bude brzo jaro :-)

Asi se ptejte spíš tady, ovšem teď jsem se dočetl na těch správných stránkách že se zasněžuje Údolíčko (to je asi opravdu priorita :-) a Hrobská. To je asi taky dobrý nápad - tam to zase první sleze :-))

 

 

 

... jo na lyžování to není :-((


webkamera na slalomák

 

 

 

 

 


>>   (C) Lukas 2007  <<